Czy mój chłopak może stosować Maxigra przy wypadaniu zastawki serca?

Mój chłopak cierpi na wypadanie zastawki serca. Nie bierze żadnych leków. Czy może zażywać Maxigra bez recepty? Od czasu do czasu, czy jest to przeciwskazane?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że leki te w tym przypadku powinny być stosowane wg zaleceń lekarza rodzinnego lub i lepiej lekarza kardiologa,