Czy mój stan jest poważny?

Wykryto u mnie raka piersi w stopniu zaawansowanym. Zaczynam wymiotować krwią. Czy to znaczy, że jest żle? Chcę wiedzieć, czy mam już się bać? Jeśli wymiotuję krwią z żołcią?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Wymioty z domieszką krwi zawsze stanowią niepokojące objaw i wymagają pilnej konsultacji z lekarzem. Przyczyny są różne - od banalnego uszkodzenia śluzówki w jamie ustnej do krwawienia z przewodu pokarmowego (np. pęknięty wrzód).

Trudno mi jest stwierdzić, nie mając o Pani praktycznie żadnych informacji czy Pani dolegliwości mają związek z rakiem piersi.

Proszę nie czekać i zgłosić się do lekarza, który Panią zbada i zaleci odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie