Czy moja dziewczyna jest w ciąży? Czy to możliwe- zabezpieczyliśmy się prezerwatywą?

Dnia 9 września moja dziewczyna miała mieć dni niepłodne. Kochaliśmy się z prezerwatywą (durex performa). Okres powinien być ok. 16 października, do tej pory nie dostała okresu, mimo że miewa bóle takie jak przed okresem, tylko że są one nieregularne (np. poniedziałek są bóle zanosi się na okres, wtorek, środa, czwartek jest bez bólów i na okres się nie zanosi).

Czy moja dziewczyna może być w ciąży? Mogę dodać, że prezerwatywa nie pękła ani się nie zsuneła. Co mamy robić?

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Stosowanie prezerwatywy, podobnie jak inne metody antykoncepcji, nie dają 100% ochrony przed nieplanowana ciążą. Jeżeli stosunek odbył się w trakcie dni niepłodnych a zastosowana prezerwatywa nie uległa uszkodzeniu ani nie spadła ryzyko ciąży jest małe ale istniej. Proponuje wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam.