Czy może być to spowodowane zatorowością?

W 2010 mialem wypadek. Przerwana tetnica w rece, duzo odlamkow i drobinek szkla. Operacja zakonczona sukcesem. Po operacji czulem sie dobrze przez ok.3 lata. Pozniej przyszly dziwne bole w okolicy lydki bardzo gleboko- bol przeszywajacy jakby ktos mi rozrywal cos od srodka, tkliwa skora. Bol co jakis czas pojawia sie i wycisza. Czy moze byc to spowodowane zatorowoscia a dokladnie krazeniem pozostalych drobinek szkla w ukladzie krwionosnym (pozostalosc po wypadku)? Czy jest to w ogóle mozliwe?

Nie widzę powiązania pomiędzy uszkodzeniem ręki a bólem w łydce.
Problem może dotyczyć naczyń głębokich, ewentualnie uszkodzonego lub naderwanego mięśnia.
Obszar bólu powinien być systematycznie ćwiczony w celu poprawy pracy ścięgien oraz krążenia. Ćwiczenia muszą być systematyczne ale nie gwałtowne. Sugeruję problem skonsultować z fizjoterapeutą lub ortopedą.

Pozdrawiam, Paweł Czarnocki