Czy może to być nowa torbiel czy jeszcze opuchlizna po zabiegu?

witam. Miesiac temu mialam przeprowadzoną marsupializacje gruczołu przedsionkowego wiekszego. Po wyjeciu sączka wszystko goiło sie dobrze. Jednak kilka dni temu wyczułam w tamtym miejscu lekkie stwardnienie, podobne do pierwszej torbieli, jednak nie tak twarde i osadzone glębiej w ciele. Mogę je wyczuć jedynie gdy stoję albo leżąc napne mieśnie. Czy może to być nowa torbiel czy może jeszcze opuchlizna po zabiegu? Czy ewentualną torbiel można zobaczyć za pomocą USG?

Lek. Tomasz Budlewski

Kozma przez usg lecz przede wszystkim
Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udac sie do lek ginekologa