Czy może to świadczyć o owulacji?

Witam. 2.02 miałam usunięcie endometriozy z blizny po cc. Okres 19.02. Cykle ok.31d. Dziś 16dc (owulacja występuje max 18dc) Przypuszczam, że są to u mnie dni płodne sądząc po śluzie. Moje pytanie dotyczy jednak krwawienia żywą krwią po stosunku. (Kilka godz) Czy może to świadczyć o owulacji? Na usg wszystko jest dobrze, nie mam nadżerek itp. Nie odczuwam również bólu po stosunku, od wczoraj tylko jakby uczucie zbliżającego się okresu. Suchość również odpada. O czym to krwawienie może świadczyć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może świadczyć o owulacji albo mechanicznych urazie po stosunku.
Pozdrawiam