Czy możliwa jest bezpłodność u 25-latki?

Od 20 miesięcy kochamy się z moim mężem bez zabezpieczenia. W dni płodne mój mąż również we mnie kończy. Po każdym stosunku dokładnie się podmywam. Czy irygacja pochwy może aż tak znacząco wpłynąć na dotychczasowy brak ciąży? Dodam, że 10 miesięcy temu w 5 tygodniu ciąży dowiedziałam się o niej i trzy dni później tę ciążę utraciłam. Doszło do poronienia. Czy powinniśmy się martwić i wykonać testy na płodność?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do ginekologa i wykonać na spokojnie podstawowa diagnostyke