Seks a mdłości u 25-latki

Witam. Okres miałam od 29.09 do 03.10, mój cykl trwa 28 dni. Kochałam się z mężem (w tym miesiącu) w dni płodne bez prezerwatywy bez wytrysku (skończył po przez masturbacje). Ostatnio tylko po 3 dniach od stosunku, mam mdłości, które trwają prawie cały dzień oraz zauważyłam, kulkę na początku pochwy. Miesiąc temu byłam u ginekologa, który wykrył polip, nie był on usuwany. Zastanawiam się czy objawy są spowodowane przez polip czy może przez zapłodnienie ? Bardzo dokuczają mi te mdłości. b

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.