Mdłości w 15. dniu cyklu a objawy zagnieżdżania się komórki jajowej

Witam. 27 dnia poprzedniego cyklu mój mąż miał wytrysk, 28 dnia dostałam okresu. W tym cyklu kochaliśmy się 5, 6, 11 i 12 dnia cyklu. Za każdym razem mąż miał wytrysk. Aktualnie jest 15 dzień cyklu i od około tygodnia czuję mdłości. Parę dni temu czułam też kucie w okolicach lewego jajnika. Czy są to jakieś objawy zagnieżdżania się komórki jajowej czy jakichś problemów żołądkowych.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można tego określić. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi. Ewentualnie proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.