Czy możliwa jest borelioza u 62-latki?

Witam ! Mam pytanie w sierpniu 2018 coś mnie ugryzło z tyłu nogi pod kolanem, końcem września zauważyłam coś w rodzaju zaczerwienienia przez całą szerokość nigi, długości ok 7 cm .Była wizyta u lekarza mam przepisane Doxyycyclinum TZF 100 mg 2x1 przez 4 tygodnie.Wykonalam badanie krwi wynik: Borrelia IgG 19,15 Borrelia IgM 7.66 czy to oznacza że mam boreliozę....???

Leczenie zastosowano poprawnie, proponuję wykonywać jedynie testy potwierdzenia ew. awidność. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany okres udzielania odpowiedzi ze strony portalu.