Czy możliwa jest ciąża przy spirali antykoncepcyjnej?

Witam.W zeszłym miesiącu bylam u gin.sprawdzic czy moja spirala jest na właściwym miejscu strierdzil ze jest wszystko w pozadku w tym miesiącu spóźnia mi sie okres juz 6 dni jestem zmartwiona poniewaz mam juz dzieci i niechce juz miec następne z pochwy wydziela sie śluz żółty lepki bezzapachowy ale brak miesiączki robiłam testy jeden wyszedł mi negatywny a drugi wynik nieprawidłowy czy mam powody do obaw prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie ma w100% skutecznych metod antykoncepcji. Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac sie do ginekologa ponownie