Czy możliwa jest ciąża u 26-latki?

witam. mam pytanie od 3 lat z mezem staramy sie o dziecko. wszystkie badania męzowi wyszly pozytywne czyli z nim jest wszystko ok. Jezdzimy do profesora do łodzi od ponad pół roku. na poczatku przepisal mi glucophage 1000mg i kazał brać jedną tabletke dziennie.po trzech miesiącach pojechaliśmy do niego ponownie i wiekszył mi dawke glucophage dwa razy dziennie oraz przepisal mi clostibegyt 50mg po pół tabletki od 5-9 dnia cyklu. Biorę juz od trzech miesiecy te tabletki. Mój cykl zawsze wynosił od 28-29 dc. W tym miesiacu okres powinnam dostac 1 stycznia ale pomimo ze mam obolałe piersi i jest juz to 31 dzień cyklu, miesiączki brak. Co może być przyczyną jej brakiem? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

a były jakieś badania hormonalne i określenie występowania owulacji ? była sprawdzana droznosc jajowodow?