Czy możliwa jest ciąża w wieku 49 lat?

Witam Mam 49lat. Od kilku lat obserwuję zmiany klimakteryjne . 2lata temu przez 3 m-ce nie miałam okresu, później był przez rok. Następnie znów była 4-m.przerwa. W ciągu ostatniego roku miałam go w sumie 3 razy z wielomiesiecznymi przerwami. Ostatni raz pojawił się w kwietniu i trwał 1dzień. Moje pytanie dotyczy śluzu: zdaza się plodny przez kilka tygodni z rzędu, potem nic nie ma, więc nie moge okreslic., a następnie znów przez 1dzien płodny- i wciąż taka huśtawka. Jakie jest ryzyko ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze ryzyko ciąży istnieje aczkolwiek jest ono dosyć
Warto jest wykonać badania laboratoryjne . Proponuje udac się do lekarza ginekologa