Czy w wyniku zajścia w ciążę przed owulacją ona może nie wystąpić?

Witam, Ostatnio kochalismy się z partnerem przed dniami plodnymi, nie miałam typowego śluzu plodnego wręcz było sucho.. Teraz mam sporo białego gęstego ( nie jest to infekcjia) Moje pytanie brzmi Czy jeśli zaszlam w ciążę przed owulacja możliwe jest ze teraz jej nie mam?

Jeżeli obecnie pojawił się śluz płodny to najpewniej jest dopiero owulacja i ciąży nie ma. Nie wiem w którym dniu cyklu doszło do zbliżenia i potencjalnego zapłodnienia.