Czy biały i gęsty śluz to oznaka ciąży?

Witam! Kochałam się z moim partnerem 11.01.2012. Pierwszy dzień miesiączki była 30.12.2011. Wydaje mi się, że miałam owulację. Kochaliśmy się intensywnie, do wytrysku w środku nie doszło. Ale był wytrysk na brzuch. Z niewiadomych dla mnie powodów mój partner zebrał ze mnie nasienie, nie wiem, ile tego było może ok. 1 cm3 i miałam nadzieję, że je wytrze w ręcznik. On zaczął mnie pieścić i nasienie dostało się do pochwy. Dzisiaj mam bóle podbrzusza. Śluz jest już biały i gęsty jest go niewiele. W dniu stosunku było mokro, ślisko i wypływał wodnisty śluz przez cały dzień. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę?

Witam serdecznie! W zapytaniu nie znajduję informacji na temat długości Pani cykli, przez co nie mogę wyliczyć Pani dni płodnych i ryzyka ciąży. Opisywany charakter śluzu tamtego dnia sugeruje jednak występowanie dni płodnych. Z tego też względu ryzyko ciąży na pewno jest podwyższone. Niemożliwe jest jednak liczbowe określenie ryzyka.
Obecność gęstego, białego, nieciągliwego śluzu nie musi być objawem ciąży. Podobna wydzielina typowa jest dla drugiej połowy cyklu. Ze względu na podwyższone ryzyko ciąży wskazane jest wykonanie kontrolnego testu ciążowego, jednak nie wcześniej niż 14 dni po zbliżeniu. Jeżeli zależy Pani na wcześniejszym wykluczeniu ciąży, może Pani zdecydować się na oznaczenie poziomu betaHCG w surowicy krwi. Badanie to można zrobić nawet 5 dni wcześniej.
Pozdrawiam