Kłucie jajników, temperatura 37.0 i gęsty biały śluz

Witam. podczas pettingu z chłopakiem doszło do wytrysku na moje plecy, wytarł je chusteczką, ale członka nie. Po ok 5 min. dotykał ręką okolic mojej pochwy. Czy możliwe, żeby doszło do zapłodnienia jeśli ewentualnie na jego palcach znajdowało się nasienie? Potem po ok.20 min. dotykał mnie członkiem. Jestem dziewicą, ale miałam wtedy dni płodne, 2 dni przed owulacją. Czy możliwe żeby już 6 dni po tym zbliżeniu mogła odczuwać objawy ciąży. Kłucie jajników, temperatura 37.0 i gęsty biały śluz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju. Ponadto nie jest to możliwe, by po 6 dniach od zbliżenia odczuwać objawy ciąży.