Co oznacza biały gęsty śluz po współżyciu- ciążę?

Witam!
Mam 24 lata i jestem mamą 4-letniego synka. Chciałabym się dowiedzieć, czy biały śluz (małe ilości) występujący po współżyciu może być objawem ciąży? Dodam, że ostatnia miesiączka rozpoczęła mi się 15.12.2010 r., współżyłam 02.01.2011 r., 2 dni przed stosunkiem i 2 dni po stosunku nie miałam żadnego śluzu, było sucho.
Ostatnio mój cykl z 28 dni wydłużył się do 31-32 dni. Dodam także, że duże ilości białego gęstego śluzu miałam zaraz po miesiączce. Poza tym nie mam żadnych huśtawek nastrojowych, także moje samopoczucie ma się dobrze.
Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,

w przypadku cykli 31-32-dniowych dni płodne przypadają pomiędzy 11 a 21 dniem cyklu. Stosunek odbył się w 19 dniu cyklu, czyli podczas dni płodnych.

Proponuję wykonanie testu ciążowego po około 2 tygodniach od stosunku.

Pozdrawiam