Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle jajnika i brzucha a śluz z pochwy

Bardzo bolał mnie jajnik/brzuch w prawym dolnym rogu jak zginam nogę i i nie tylko dziś już mniej no ale, pobolewa mnie tez podbrzusze jak zawsze przy owulacji. jestem w 14/15 dniu cyklu, mój śluz od kilku dni jest ciągliwy przezroczysty. Niekiedy jest go w ogóle mało.I jest uczucie mokrości. Moge być w ciaży ? Dodam że współzyłam 2 dni po miesiączce w 8 dniu cyklu, śluz był biały i gęsty, jak w dni niepłodne. Moje cykle trwają 30/31 dni lecz ostatnio był 32 i 28 dniowy przez luty. Boję się ;(
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Nacięcie krocza podczas porodu

Test ciążowy z krwi, wynik ujemny konsultacja ginekologa usg dopochwowe ocena macicy i jajników, wyeliminowanie zapalenia wyrostka robaczkowego.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Opisane objawy występujące w 14-15 dniu cyklu są charakterystyczne dla owulacji. Jeżeli istnieje ryzyko ciąży to proszę wykonać test ciążowy jeśli miesiączka nie pojawi się w spodziewanym terminie.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy