Prawdopodobieństwo ciąży i wodnisty śluz

Mam pytanie. Pomimo wykonania testu ciążowego z moczu po 5-6 dniach od współżycia test niczego nie wykazał. Czy jest wykluczone iż jestem w ciąży? Współżyłam w w 13-14 dniu cyklu, jednak cykle mam nieregularne. Jestem w 18 dniu cyklu obecnie a nie mam wyraźnej owulacji, śluz nie jest rozciągliwy, a tylko wodnisty i mam duże uczucie mokrości jedynie. Czy moge być w ciąży czy jednak jest to wykluczone?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Test ciążowy należy wykonać minimum 14 dni od współżycia. W przeciwnym razie wynik jest niewiarygodny.