Jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży?

Prawdopodobieństwo ciąży Ellaone Witam. 10 maja o godzinie 17 uprawiałam z partnerem seks bez zabezpieczenia, po czym partner skończył na moich pośladkach- sperma nie dostała się do środka. Następne wytarł rękę i mniej więcej po minucie wprowadził palce do pochwy. Tabletkę Ellaone zażyłam 12 maja o 10, czyli 41 godzin po stosunku. Dzień w którym był stosunek to 18 dzień cyklu- nie wiem czy była wtedy owulacja, ponieważ mam bardzo nieregularne cykle- miesiączki nie mam czasami 3 miesiące,a ostatni cykl trwal dla przykładu 36 dni. Czy jeśli wzięłam tabletkę w dzień owulacji lub już po owulacji to ona zadziała? Jak duże jest prawdopodobieństwo ciąży?

Proponuję stosować skuteczną antykoncepcję, jeśli Pani współżyje i nie chce zajść w ciążę. 41 godzin od stosunku to dość długi odstęp, nie sposób stwierdzić, czy EllaOne była skuteczna. Sugeruję po 14 dniach od stosunku wykonać test ciążowy.