Czy to możliwe, że ona jest w ciąży?

Wczoraj kochałem się z moja dziewczyną bez zabezpieczenia. Przed wytryskiem zdążyłem "wyjść", ale co jeśli coś jednak się tam dostało. Pierwszy dzień miesiączki miała ostatnio 12 listopada, a jej cykl to jakieś 31-36 dni. Śluzu w pochwie nie było jakoś dużo, wręcz przeciwnie, raczej dosyć mało, a wejście do pochwy było suche. Był przeźroczysty, ale nie lepki, raczej gładki. Proszę o szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.

W przypadku nieregularnych cykli wahających się pomiędzy 31 a 36 dniami dni płodne przypadają pomiędzy 11 a 25 dniem cyklu. Stosunek odbył się podczas dni płodnych w 23 dniu cyklu.
W przypadku stosunku bez zabezpieczenia należy liczyć się z możliwością ciąży.
Po upływie około 2 tygodni od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam