Czy istnieje ryzyko ciąży?

Czy istnieje ryzyko ciąży? Kochałam się z chłopakiem w prezerwatywie, wytrysk miał miejsce na zewnątrz zdala od pochwy. Chłopak wytarł się ręcznikiem. Po jakiejś godzinie zaczęłam mu robić "loda" (ok.15 minut) po czym wszedł we mnie 3-4 razy bez prezerwatywy, miałam dni niepłodne.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli poprawnie wyliczyła Pani dni płodne (chodzi o dni bezpośrednio przed krwawieniem miesiączkowym) to nie ma ryzyka ciąży.