Ryzyko ciąży po zbliżeniu w dzień płodny

Witam, gdy robiłam chłopakowi dobrze ręcznie[miałam dni płodne, 2 dni przez owulacją], spuścił się na mój brzuch, ale odrobina spermy spłynęła na wargi sromowe") delikatnie wytarłam się ręcznikiem i poszłam szybko obmyć się wodą z mydłem, czy to nie minimalizuje ryzyka ciąży? Pozdrawiam serdecznie

Witam! W podanym przypadku ryzyko ciąży nie jest duże. Pani zabiegi oczywiście jeszcze je zminimalizowały.