Czy możliwa jest menopauza u 50-latki?

witam , mam pytanie zrobiłam badania hormonów poniewaz zaniepokoiło mnie lekkie przerzedzenie włosow z tyłu głowy (jedno miejsce około 3 cm) wyniki to:estradiol <5 pg/ml, FSH 19.28ml U/ml, LH 15.50 mlU/ml, testosteron 0.182 ng/ml, mam 50 lat regularnie miesiączkuję czy to początek menopauzy? dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u ginekologa i bezpośrednia ocena. bez podania norm nie można dokładanie się wypowiedzieć odnośnie poziomu hormonów.