Czy możliwa jest operacja zmniejszenia biustu na NFZ

Witam. Pisze z pewnym pytaniem, mianowicie mam 21 lat, jestem szczupla osoba a mam ogromny problem z biustem w rozmiarze 75I ktory bardzo utrudnia mi codzienne funkcjonowanie. Czy mam mozliwosc starac sie operacje pomniejszenia biustu zrefundowana przez NFZ gdyz mnie prywatnie nie stac na taki zabieg? Jezeli tak to gdzie mam zaczac lub do jakiego lekarza sie zglosic?Z gory dziekuje za odpowiedz

WItam,

Niestety celem oceny, czy kwalifikuje się Pani na zabieg refundowany NFZ musi się Pani udać do najbliższej Poradni Chirurgii Plastycznej, gdzie możliwa będzie ocena problemu oraz ewentualna kwalifikacja.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul