Czy możliwa jest redukcja piersi?

witam .planuje zbieg zmniejszenia i uniesienia piersi.na ostatnim usg ginekolog stwierdzil ,ze mam torbiele w obu sutkach, najwieksza ma 6/5mm .doly pachowe bez cech lymphadenopatii.Przewody mlekowe nieposzerzone.Birads us 2 i kierowal mnie jeszcze na mammografie, spytalam dlaczeko skoro rok temu rowniez mialam i skierowania nie dostam ,powiedzil ,ze teraz jest wiecej ich i taka procedura. W mammografii wyszlo ze piersi o budowie gruczolowo-tluszczowej,mastopatycznej, bez podejrzanych zageszczen i mikrozwapnien.doly pachowe bez cech lymphadenopatii Birads 0 konieczne badanie ugs.dodam jeszcze , ze calkiem przez przypadek podczas usg jamy brzusznej wykryto u mnie naczyniaka 9mm.Czy te wszyskie wyniki dyskwalifikuja mnie do przeprowadzenia redukcji piersi.mam 38 lat.

O możliwości wykonania zabiegu może zdecydować chirurg plastyczny po konsultacji bezpośredniej, mastopatia może niestety byc p/wskazaniem. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.