Czy możliwa jest różnica w wielkości jajników w opisie USG?

WITAM. CZY MOŻLIWE JEST RÓŻNICA W WIELKOŚCI JAJNIKÓW W OPISIE USG?. MIAŁAM ROBIONE U DWÓCH RÓŻNYCH LEKARZY W ODSTĘPIE 3 M-CY W TEJ SAMEJ FAZIE CYKLU. Z DRUGIEGO BADANIA USG WYSZŁO ŻE SĄ WIĘKSZE NIŻ Z PIERWSZEGO.

Oczywiście, że jajniki mogą mieć różną wielkość mimo, że badanie wykonano w tej samej fazie cyklu. A poza tym usg zawsze obarczone jest pewną dozą subiektywności oceniającego. Pozdrawiam