Czy możliwe jest wystąpienie pustego jaja płodowego u 29-latki?

Witam, jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży. Wczoraj lekarz ginekolog stwierdził puste rosnące jajo mimo że trzy razy powtarzalam beta hcg i cały czas rosła. Kazał przyjechać dzisiaj do szpitala po tabletki poronne. Nie pojechałem ponieważ chciałam się skonsultować z innym lekarzem. Drugi lekarz ginekolog stwierdził dzisiaj ze bije serduszko, zarodek jest w wielkości odpowiadającej 10tc i że wszystko jest w porządku. Pierwszy lekarz myślę że miał dobry sprzęt ponieważ jest z prywatnej kliniki drugi lekarz był na nfz ale myślę że też miał dobry sprzęt. Nie wiem co mam robić. Z nerwów nie mogę normalnie funkcjonować.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sytuacja wymaga pilnej kontroli jeszcze innego lekarza, najlepiej w szpitalu (możliwość konsultacji innych specjalistów).