Czy przyrost bHCG jest prawidłowy przy podejrzeniu pustego jaja płodowego?

Witam zostałam skierowana na oddział ginekologiczny z racji iż mój lekarz stwierdził u mnie puste jajo po badaniu USG. W czwartek podczas przyjęcia na USG lekarz również stwierdził również puste jajo i zrobiono mi beta htcg 46268,0 dnia kolejnego na USG inna lekarka kazala czekac i powtórzyć badanie krwi. Stwierdzając że ciąża i tak nie rozwija się prawidłowo i wypisala mnie. Dziś mamy wtorek zrobiłam badanie i wynik to 77038,992 Czy przyrost jest prawidłowy? Co robić?

Przyrost jest prawidłowy, ale w początkowym okresie ciąży mimo braku zarodka, czyli pustego pęcherzyka płodowego, braku rozwijającego się zarodka, taki przyrost przez jakiś czas może być prawidłowy.