Czy możliwe są przerzuty nowotworu żołądka?

Bardzo proszę o odpowiedź.Czy to sa przerzuty? Tata mial nowotwór żołądka i zostal on usunięty w calosci w czerwcu ub.roku. Wynik badania. Badanie przeprowadzono w technice spiralnej wielorzedowej przed i po dożylnym podaniu kontrastu. W ciągłości z lewą odnoga przepony tuz poniżej pętli wprowadzającej zespolenia widoczne nowe miekko tkankowe zgrubienie wielkosci ok.2x2cm ulegajace znaczącemu wzmocnieniu. Drobne zagęszczenia miekkotkankowe(węzły powyżej podziału pnia trzewnego) do 7 mm.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka i wykluczenie wznowy choroby nowotworowej