Czy możliwe, że skuteczność tabletek została obniżona?

Dzienr dobry. 21 lipca zapomnialam tabletki, 22 wzielam dwie od razu. Drugi tydzien. Przez.kilka dni zabezpieczalam sie prezerwatywa. W piatek juz bez. W niedziele 29 znowu zapomnialam tabletki z trzeciego tygodnia, i wzielam po 22 h, następna o stalej porze. Jednak mialam rozwolnienie jednorazowe po godzinie. Czy skutecznosc jest obnizona? Co robic

Lek. Tomasz Budlewski

oznaczyc poziom beta hcg z krwi i konieczni eudac sie do lekarza ginekologa celem kontroli