Przyjęcie kilku tabletek antykoncepcyjnych z powodu wymiotów a ochrona

15dnia brania tabletek anty po 2 h od zażycia, bardzo wymiotowalam,wiec wzielam kolejna, która rownież zwróciłam po godzinie, dlatego wzielam trzecią, kiedy wszystko ustalo(po 19 h), a potem standardowo kolejna o stałej godzinie, ale te znowu zwrocilam, więc zażyłam jeszcze jedną. Zalezalo mi na ochronie, bo przed choroba odbylam stosunek. Kolejnego dnia bralam tabletki o stalej porze,a po skonczeniu opakowania od razu rozpoczelam nastepne.Kiedy bede znowu chroniona przez tabletki?

Witam. Wydaje się, że ochrona antykoncepcyjna w tym przypadku nie została obniżona. Dla pewności radziłabym jednak stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne przez tydzień od ustania dolegliwości żołądkowych.