Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymioty po zażyciu tabletek antykoncepcyjnych

witam. Zazywam tabletki antykoncepcyjne,ostatnio, 3 h po zazyciu tabletki doszlo do wymiotow. Kilka godzin pozniej w obawie ze tabletka nie wchlonela sie calkowicie wzielam kolejna. Nastepnego dnia kontynuowalam branie tabletek o stalej porze. Co zrobic z ta jedna brakujaca tabletka? dokupic opakowanie i zazyc z niego ta jedna tabletke (zeby bylo 28 dni)czy wziac wszystkie z biezacego opakowania i normalnie zrobic 7dniowa przerwe?(po 27 dniach zazywania tabletek)
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Piotr Wajda Ginekolog, Krosno
87 poziom zaufania

coś mi sie tu nie zgadza - jakie tabletki Pani zażywa ?? Proponuje normalnie brać tabletki i nie przejmować sie tą jedną.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy