Czy możliwy jest transfer zarodka?

Endometrium a transfer. Jestesmy w trakcie procedury in vitro. W tym cyklu mamy miec transfer, natomiast wczorajsze badanie usg wykazalo ze endometrium jest nierowne: w szerszej czesci ma 6,4mm a w wezszej 3mm. To 12dc. Nikt nam nic wiecej nie mowi. Czy zatem mozliwe jest ze bedzie w tym cyklu transfer zarodka?

Lek. Tomasz Budlewski

Wg zaleceń lekarza prowadzącego cała procedurę i zapewne będzie ponowna ocena endometrium