Czy można bardziej poprawić wygląd nosa dziecka?

Witam. Córka w wieku 13 lat przeszła operacje nastawienia nosa po złamaniu z przemieszczeniem jakiego doznała w.wyniku uderzenia przez inne dziecko . Nos nie wygląda tak jak przed urazem .jest skrzywiony . Ewidentnie widać że jest krzywy . Pani doktor która przeprowadzała operacje powiedziała że jest nieznacznie krzywy ale nie dało się go bardziej wyprostować. Czy to możliwe? I co mogę zrobić? To jest jeszcze dziecko i w dodatku dziewczynka ...proszę o poradę

Możliwa jest chirurgiczna korekcja, uważam jednak, że decyzję o takiej interwencji podjąć musi pacjentka po uzyskaniu pełnoletniości.