Czy można kąpać się w morzu po wymrożeniu nadżerki?

Dzień dobry, Niedawno miała zabieg wymrożenie nadżerki. Dokładnie miesiąc po zabiegu wybieram się na wakacje do Grecji i lekarz zabronił mi się kąpać w morzu czy basenie. Nie powiedział mi tego wcześniej i jest to dla mnie dość duże zmartwienie. Czy faktycznie takie zalecania są konieczne? I czy miesiąc po zabiegu nie mogę się faktycznie kąpać? Myślałam nad rozwiązaniem tego problemu i znalazłam wodoszczelne kąpielówki, i tu moje kolejne pytanie czy myślą państwo, że to dobry pomysł wkładać coś takiego w temperaturze 30 stopni, kiedy są one kompletnie nieprzepuszczalne? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę aby to był dobry pomysł, proszę przestrzegać zaleceń lekarza ginekologa,.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.