Czy można łączyć Asertin z tym kompleksem witamin?

Witam czy można łączyć lek asertin 25 mg (pół tabletki), z kompleksem witamin Multi prz od marki prozis. Pozdrawiam :)

Witam! Jeżeli te leki są prawdziwymi witaminami to śmiało można je przyjmować z Asertinem. Jeżeli jednak są pozyskane pokątnie lub internetowo z nieznanego źródła, to może być ryzyko. Pozdrawiam W. Łuczkowski.