Czy można łączyć lek Parogen i Doreta?

Witam. Czy przy lekach parogen 20 mg, alprox 0,5 mg mogę przyjąć lek Doreta 37,5mg? Pomimo tak małych dawek może dojść do Zespołu serotoninowego?
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 7 miesięcy temu

To kwestia osobnicza i trudna do przewidzenia. Najczęściej małe dawki tramadolu przy stosowaniu SSRI nie spowodują działań niepożądanych, jednak ryzyko wystąpienia zespołu serotoninowego jest trudne do oszacowania, dlatego lepiej wybrać lek przeciwbólowy bez komponenty opioidowej.