Czy można na brodawki stosować środki zamrażające dostępne w aptece?

Witam, mam pytanie dermatologiczne, posiadam małe brodawki jak kurzajki na twarzy około 10 sztuk, głównie okolice czoła plus szyja, w ubiegłym roku dermatolog zaleciła zamrażanie, miałem nawet jeden zabieg ale nie mogłem ich kontynuować z różnych przyczyn zawodowych. w tej chwili chciałbym pozbyć się problemu, aby kolejne nie tworzyły się. Czy zamrażanie jest najlepszym sposobem? Czy laserowe usuwanie również jest skuteczne? Czy można stosować środki zamrażające dostępne w aptece? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Ponieważ zmiany są zlokalizowane są na twarzy proponowałabym nie stosować preparatów dostępnych w aptekach, ponieważ są mało precyzyjne i mogą powodować nieładne przebarwienia, czy też inne zmiany. Dlatego proponuję udać się do dermatologa na zamrażanie.