Czy można przy zażywaniu leku Trittico brać jednocześnie Ashwagandha?

Witam. Wiem juz, ze mozna przy zazywaniu leku Trittico brac jednoczesnie Ashwagandha, a prosze o informacje czy moge tez brac takie suplementy jak L-Tyrozyna i Rozaniec Gorski, bo w przypadku tego ostataniego czytalam, ze Rozaniec zachowuje sie jak leki antydepresyjne z grupy MAO, a ich podobno nie wolno laczyc z lekami z grupy SSRI do ktorych to nalezy Trittico.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stosować leki zalecane przez lekarza prowadzącego leczenie