Czy można rozpocząć starania się o ciążę?

Witam mam pytanie od ponad 10 mcs staram sie o drugie dziecko. Po stosowaniu antykoncepcji mam problem z jajeczkowaniem. Podczas kompkeksu badan wyszlo rowniez ze mam niedoczynnosc tarczycy oraz nie tolerancje glukozy ponadto podwyzszona prolaktyne. Dostaje od 2 tyg. Letrox 50 1 tab oraz bromergon pol na wieczor biorę również ovarin. Czy starania o dziecko moge juz rozpoczac?czy powinnam poczekac bo biore leki?czy te leki nie sa szkodliwe dla dziecka gdyby udało mi sie zajsc w ciaze?dziękuję i jeszxze jedno czybpowinnam juz zaczac przyjmowac glostibergyt czy poczekac az wszystko sie ustabilizuje?a te tabletki nie sa szkodliwe?bo rozne sa opinie. Dziękuję bardzo za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.