Czy można samemu regulować dawkę Glucophage?

Czy można samemu zwiększyć dawkę Glucophage XR z 1500mg na 1750mg, bez konsultacji z lekarzem jak cukier na czczo wynosi 125-135, do lekarza jestem zarejestrowana dopiero na 8 listopada

Lek. Tomasz Budlewski

zgłosić się do lekarza rodzinnego aby odpowiednio zmodyfikował dawkowanie lub zmienił leczenie, konieczne także podstawowe badania z krwi

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.