Czy można stosować Duspataldin Retard na zespół jelita drażliwego w 22. tygodniu ciąży?

Witam jestem obecnie w 22 tyg ciazy i od kilku lat lecze sie na zespol jelita drazliwego.. I ostatnio od trzech dni objawy sie nasilily, chcialabym zaoytac czy moge zarzyc duspataldin retard??

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy lek nie jest zalecany w czasie ciąży. Proponuję udać się do lekarza ginekologa prowadzącego ciążę i kierować się jego zaleceniami