Czy można stosować lek Ipozumax podczas okresu?

Witam, Przepisano mi gynazol i ipozumax na infekcje grzybicza. Jestem w trakcie okresie i po nim chce przyjąć gynazol A czy już teraz w trakcie mogę zacząć tabletki ipozumax? Oraz w którym momencie mogę przyjąć probiotyk typu lacotavinal ? Dzień po gynazolu czy parę dni później?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy prowadzić terapie połączona co do probiotyku to sadze ze warto zastosować w trakcie leczenia. Ogólnie rzecz biorąc wszystko powinno być wytłumaczone przez lekarza zlecającego powyzsze leczenie