Czy można stosować Metocard i Amlopin?

Czy mozna łączyć przyjmowane leki amlopin 10 i metocard 50 z ziolami (herbatka w saszetkach) dziurawca, mielonym ostropestem ?

Lek. Wojciech Zygmunt

Odradzam stosowanie wszelakich leków z naparami ziołowymi, szczególnie dziurawcem, gdyż wchodzą one w liczne interakcje ze stosowanymi lekami i mogą być powodem zmniejszenia efektywności działania leku. Pozdrawiam.