Czy można tak łączyć leki na nerwicę i serce?

Dzień Dobry .mam 54 lata Mam pytanie a który lek obniża bardziej tętno Bsocard 1,25 mg czy dawka Nebilet 2,5mg Ogólnie uruchomiła mi się nerwica , a poza tym boję się brać leków tym bardziej zmian już tak mam. Biorę hydrochzyne 25mg Depakine 300 2 razy dziennie jako lek aktywizujący Czy można przy tych lekach brać Magne B6 z Wyciągu z korzenia ashwagandhy standaryzowany na 5% witanolidów – 80mg Czasami mam tak żę ciśnienie rośnie np 160 na 70 a tętno 55 Chodzio interakcję z Aashwaganyą

Bisoprolol (bisocard) częściej jest stosowany w kontroli rytmu serca. Nebiwolol (Nebilet) również reguluje częstość pracy serca, w większym stopniu wpływa na obniżenie ciśnienia tętniczego krwi. Może Pan stosować wspomniane suplementy w trakcie leczenia wymienionymi lekami.