Czy można usunąć dodatkowe kostki na nogach?

Witam! Mam dodatkowe kostki na nogach, 6 lat temu byłam u lekarza to powiedział że usuną mi je operacyjnie po 18 roku życia natomiast dzisiaj powiedział mi tylko „musi pani z tym żyć” i tyle. Czy mogę je gdzieś usunąć? Po pierwsze bardzo one wystają a po drugie czesto mnie bolą...

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko się wypowiedzieć, proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć