Czy można usunąć fragment nerwu pośrodkowego ręki?

Dzień dobry, czy można usunąć fragment nerwu pośrodkowego ręki.Syn urodził się z przerostem nerwu pośrodkowego,jest po 4 operacjach wyszczuplających tkanki ręki i ma 8 lat, a jego nerw pośrodkowy ma grubość obecnie 2 cm.Wiem, że nerw odpowiada za czucie i ruch ręką więc mam wątpliwości czy można to wykonać lub czym zastąpić duży nerw.Gdzie szukać pomocy?

proponuję, aby problemem dziecka zajmował się neurolog dziecięcy. Niezbędna jest ciągła opieka i prowadzenie leczenia. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle czas oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.