Czy można uzyskać wzwód po operacji usunięcia pęcherza moczowego i prostaty z powodu raka?

Dwa lata temu miałem operację usunięcia pęcherza moczowego(rak) i radykalne usunięcie prostaty. Po tej operacji nie mam szans na uprawianie seksu (brak wzwodu). Czy istneje możliwość powrotu do uprawiania seksu.Mam 70 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez lekarza urologa, obecnie sa metody operacyjne.