Czy można w ten sposób wykryć pasożyty?

Dzień dobry, Czy jest możliwość rozpoznania zakażenia pasożytami (np glistą) w badaniu kropli krwi pod mikroskopem? Byłam na takim badaniu i na żywo pokazano mi pasożyty w mojej krwi, natomiast lekarz rodzinny stwierdził, że jest to nie możliwe i nie da się tak wykryć zakażenia pasożytem. Zlecił badania labolatoryjne, które nie wykazało przeciwciał. Co zatem widziałam u specjalisty który wykonał mi badanie "na żywo" ?
KOBIETA, 32 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

O obecności pasożytów znajdujących się w ludzkim organizmie świadczy obecność struktur białkowych, których nie da się zobaczyć w rozmazie żywej kropli krwi. Możliwe jest to tylko przy użyciu preparatów barwionych, których nie stosuje się do analizy żywej kropli krwi. Pasożyty można też wykryć podczas laboratoryjnego badania moczu lub kału.

Wszystko, co interpretuje osoba zajmująca się badaniem żywej krwi jest artefaktem lub brakiem znajomości budowy krwi, zanieczyszczeniem szkiełka lub innych czynników, które pochodzą ze środowiska zewnętrznego, a nie wynikają z zawartości krwi.

Takie badanie analizy żywej kropli krwi nakierunkowane jest na sprzedaż suplementów, a nie leczenie.

Zapraszam do przeczytania artykułu:

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/analiza-zywej-kropli-krwi-czyli-jak-nie-dac-sie-nabrac%3famp=1

Warto też poczytać o badaniach,które są wartościowe:

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/pasozyty-owsiki-glista-tasiemiec-lamblia%3famp=1